aasta parimad oppurid 2015 2016 vaike

AUTAHVEL

2015/2016. õppeaasta parimad õppurid:

Viitele õppijad: Ander Einling, Raimond Ilves, Kerdo Juhkov, Karoli Kõrkjas, Jaanika Liivamägi, Martin Oja (1. klass), Karl Oskar Kängsepp, Kerlin Poola, Reinhold Toomsalu (2. klass), Joosep Hinn, Annaliisa Kompus, Laur Mait Lehepuu, Kristofer Oja (3. klass), Erik Jääger, Melina Luik, Gaidy Toomsalu (4. klass), Chris Roio (5. klass), Geelika Elvet (6. klass) ja Ingeri Aer (8. klass).

Neljadele-viitele õppijad: Andero Elbson, Kenor Poola, Aleksandra Zimbrot, Mariliis-Helen Viks (1. klass), Oliver Ivask, Kessu Otto, Hugo Väärmaa (2. klass), Kevin Aasala, Kermo Juhkov, Marko Oja, Joonas Saar, Lauri Tamm, Ronaldo Toomsalu (3. klass), Romet Aljas, Kerte Juhkov, Daaniel Gubal, Signe Kuus, Renar Lepik, Dagmar Henriette Levin, Henri Tamm, Gairy Toomsalu (4. klass), Ingrid Grossberg, Mariana Pikulova, Marleen Saar, Catharina Undrus (5. klass), Annaliisa Kosman, Kristiina Linde, Larina Pikulova (6. klass), Kerle Juhkov, Ralf Brait Lehepuu, Anette Luik, Anton Otrokov, Erki Toomemägi, Gaily Toomsalu, Anabel-Liisbet Õim (7. klass), Angela Häälme, Tambet Kuus, Sandra Lõokene, Geily Toomsalu (8. klass), Janely Käärik, Sandra Linde, Kertu Otto, Laura Roio, Virge Uibu, Brandon Undrus ja Grete Vällo (9. klass).