elukestva oppe programmComeniuse projektis "Elu kultuuride areenil" 2011-2013 osalevad üheksa Euroopa riigi koolid Eestist, Lätist, Leedust, Poolast, Saksamaalt, Austriast, Türgist, Bulgaariast ja Itaaliast.

Projekti eesmärkideks on tutvuda osavõtvate maadega, saada teadmisi nende riikide kultuurist, täiendada võõrkeeleoskusi, suhelda naabermaade noortega, õppida respekti ja sallivust teiste maade kultuuri, õppida koostööd ja meetodeid, mis on vajalikud hiljem elukutsevalikul ning kasutusel kogu Euroopa Liidus.

Projektikohtumistel on igas riigis oma alateema, millele vastavalt kohtumised ette valmistatakse:

1. Rahvariided ja -kombed riigis (Leedu).
  2. Õpilaste õigused ja kohustused riigis (Saksamaa).opening files
  3. Riigi kultuur: kirjandus, laulud, muinasjutud, legendid (Läti).
  4. Filmikunst ja riigi tuntuimad näitlejad (Türgi).
  5. Muusika ja tantsud- need on meie maa keel (Poola).
  6. Generatsioonid: kultuur, elu-olu, regioonide kultuur (Austria).
  7. Rahvuslik käsitöö (Bulgaaria).
  8. Infotehnoloogia mõju elukultuurile (Itaalia).
  9. Rahvusköök (Eesti).

Tegevused õpilastele: Küsimustikud, interneti–otsingud, fotoprojektid, videofilmid, illustreeritud muinasjutud, reklaamid, jää- ja lumeskulptuurid, kokaraamat retseptidega, muusikafestival, ekskursioonid, näitused, kunstiliselt kujundatud mööbel õpilaste puhkenurka, isetehtud aksessuaarid ja jututoad.

| Tehtud tegevused | Kohtumiste ajakava | Tulemused ja materjalid | Pildigalerii | Videogalerii | Kid's Corner |