Filmifestival Kino maale teeb kummarduse Nukufilmi loomingule

• Esmaspäev, 9. oktoober  - Elbert Tuganov, nukufilm 1960-70datel.
  • Teisipäev, 10. oktoober - Heino Pars, nukufilm 1970datel.
  • Kolmapäev, 11. oktoober - Heino Pars, nukufilm 1980datel.
  • Esmaspäev, 16. oktoober - ise animatsiooni tegemine.
  • Teisipäev, 17. oktoober - Nukufilm 60 remix lastele.

Täpsem info filmifestivali kohta:

Ringide ja konsultatsioonide ajakava

Larina Pikulova loovtöö info

8. klassi õpilane Larina Pikulova on valinud enda loovtöö teemaks heategevusliku kohviku korraldamise neljal korral käesoleva õppeaasta jooksul. Heategevusliku kohviku tuluga toetatakse Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liitu. Kogutud raha läheb eelkõige vähihaigete laste toetuseks: neile korraldatakse erinevaid üritusi, teraapiaid, laagreid jne.

Kõik, kel on huvi kohviku tegevust toetada ning sooviksid näpud jahuseks teha, siis teiepoolsed küpsetised/hõrgutised/maitsvad road on kohvikusse oodatud. Võtke Larinaga ühendust tel 56133921 hiljemalt 11. oktoobriks.

Näeme kohvikus 20. oktoobril kell 8.00 ja 7. tunni ajal!

2017/2018. õppeaasta ajakava ja tunniplaan

Keeni kooli uuendatud ajakava ja tunniplaani 2017/2018. õppeaastaks leiad siit, tunniplaani ja ajakava koontabeli siit (PDF-fail).

Bussiliinid alates 1. september 2017

Õpilasliinide väljumisajad leaid siit.

Evakuatsioon Keeni Põhikoolis 13.09.2017

Täna oli koolimajas erakorraline sündmus. Hommikul kell 10.32 käivitus tuletõrjesignalisatsioon, mis andis häire võimla abiruumis. Koheselt evakueeriti õpilased ja töötajad kooli ruumidest. Visuaalse vaatluse tulemusena tulekahju ei tuvastatud, küll aga oli tunda kärsahaisu. Kuna tegemist on õppeasutusega, kus viibivad lapsed kelle turvalisus on esmatähtis, siis kaasasime päästeameti. Lisaks päästeametile reageerivad alati antud signaali korral politsei ja kiirabi.

Päästeameti juht korraldas majas seire, mille käigus otsest viga ja eluohtlikku olukorda ei tuvastatud ning andis loa õppetööga jätkamiseks. Asjaga tegeleb edasi nõrkvoolusüsteemide hooldaja, et selgitada välja täpne põhjus.

Meie koolipere sai antud sündmuse läbi täiendava ja õpetliku kogemuse ohuolukorras käitumiseks. Võime lugeda tänast sündmust evakuatsiooniõppuseks. Meil on hea meel, et lapsed järgisid personali juhiseid ning evakuatsioon koolimajast toimus kiiresti ja ilma paanikata. Klassijuhataja tundides arutatakse õpilastega toimunut. Järgmisel teisipäeval toimub personaliga evakuatsiooni analüüs ja ATS-süsteemi täiendav õppus.

Maire Murumaa
Direktor