Keeni kooli ja Sangaste lasteaia pildigaleriid

Kool: https://www.flickr.com/photos/keenikool/albums

Lasteaed: https://www.flickr.com/photos/150985740@N03/albums

 

Valgamaa ja Rõngu noorte looduspäevad (20.-23.07.2017)

Valgamaa ja Rõngu noorte looduspäevad toimuvad 20.-23. juuli 2017 Valga maakonnas, Otepää vallas, Madsa külas Lutsu turismitalus.

Valgamaa ja Rõngu noorte looduspäevadel osalevad noored vanuses 7-18 aastat. Looduspäevadel pakutakse lastele palju praktilist tegevust kogenud instruktorite juhendamisel, võimalust viibida vabas looduses, leida uusi sõpru, ööbida telkides ja õppida kasulikke teadmisi toimetulekuks metsas ning praktiseerida õpitut.

Looduspäevadel toimub õppetöö gruppides ja vastavalt õppeteemadele. Näiteks orienteerumine, erinevad käsitöö õppetoad, rühmadevahelised võistlused ja isetegevuskavad, metsas toimetulek väheste vahenditega ja palju muud põnevat.

Lisainfot leiad siit ja kooskõlastuslehe lapsevanemale siit.

 

ATH tugurühm Valgas (12.12.2017)

Alates 14. märtsist alustab Valgas tööd tugirühm ATH (aktiivsus- ja tähelepanuüäire, hüperaktiivsus) diagnoosi või diagnoosikahtlusega lapse vanematele ja õpetajatele. Tugirühma eesmärk on suurendada teadlikkust aktiivsust- ja tähelepanuhäirest ning aidata nii lapsevanemal kui ka õpetajal mõista ja toetada ATH või selle tunnustega last, samuti leida jõudu ja tuge üksteiselt, jagada kogemusi.

Tugirühm kohtub kord kuus Valga Põhikoolis. Täpsem info tugirühma ajakava ja kohtumiste kohta aadressil: http://elf.ee/tugiruhmad/kunda-tugiruhm/

Koostöös Sirje Grossmann-Lootiga SA Eesti Lastefondist teeme veebruaris ka ATH teemapäeva. Teemapäeval toimub tugirühma registreerimine.

Tugirühma juhivad Valga Põhikooli õpetajad Sirle Veider ja Merly Tootmaa, kes on mõlemad lõpetanud magistriõppe eripedagoogika eriala Tartu Ülikoolis.

 

 
 

Aadress

 

Kooli tee 2

Keeni küla

Sangaste vald

67012 Valgamaa

Kontaktid

 

Direktor Maire Murumaa

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

+372 5918 2772

+372 769 6225

 

Õppealajuhataja Ülvi Kann

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

+372 769 6220 (õppealajuhataja)

+372 769 6222 (õpetajate tuba)