ATH tugurühm Valgas (12.12.2017)

Alates 14. märtsist alustab Valgas tööd tugirühm ATH (aktiivsus- ja tähelepanuüäire, hüperaktiivsus) diagnoosi või diagnoosikahtlusega lapse vanematele ja õpetajatele. Tugirühma eesmärk on suurendada teadlikkust aktiivsust- ja tähelepanuhäirest ning aidata nii lapsevanemal kui ka õpetajal mõista ja toetada ATH või selle tunnustega last, samuti leida jõudu ja tuge üksteiselt, jagada kogemusi.

Tugirühm kohtub kord kuus Valga Põhikoolis. Täpsem info tugirühma ajakava ja kohtumiste kohta aadressil: http://elf.ee/tugiruhmad/kunda-tugiruhm/

Koostöös Sirje Grossmann-Lootiga SA Eesti Lastefondist teeme veebruaris ka ATH teemapäeva. Teemapäeval toimub tugirühma registreerimine.

Tugirühma juhivad Valga Põhikooli õpetajad Sirle Veider ja Merly Tootmaa, kes on mõlemad lõpetanud magistriõppe eripedagoogika eriala Tartu Ülikoolis.