Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

loading...

Klassijuhataja Kadri Hillak

1. klassi tuniplaan

Klassijuahataja Signe Lõo

2. klassi tunniplaan

Klassijuhataja Tiina Liivamägi

3. klassi tunniplaan

Klassijuhataja Maie Vill

4. klassi tunniplaan

Klassijuhataja Kaija Tamm

5. klassi tunniplaan

Klassijuhataja Marina Varjun

6. klassi tunniplaan

Klassijuhataja Maire Roio

7. klassi tunniplaan

Klassijuhataja Heya Lepa

8. klassi tunniplaan

Klassijuhataja Kai Jääger

9. klassi tunniplaan
1. klassi tunniplaan
Esmaspäev
8.45 - 9.30 Eesti keel
9.40 - 10.25 Tööõpetus ja kunst
10.35 - 11.20 Eesti keel
11.30 - 12.15 Kehaline kasvatus
12.45 - 13.30 Pikapäevarühm
13.40 - 14.25 Pikapäevarühm
14.40 - 15.25 Pikapäevarühm
Teisipäev
8.00 - 8.45 Klassijuhatamine
9.00 - 9.45 Matemaatika
9.55 - 10.40 Eesti keel
10.50 - 11.35 Kehaline kasvatus
12.05 - 12.50 Pikapäevarühm
13.00 - 13.45 Pikapäevarühm
13.55 - 14.40 Pikapäevarühm
Kolmapäev
8.45 - 9.30 Matemaatika
9.40 - 10.25 Eesti keel
10.35 - 11.20 Muusika
11.30 - 12.15 Tööõpetus ja kunst
12.45 - 13.30 Pikapäevarühm
13.40 - 14.25 Pikapäevarühm
14.40 - 15.25 Pikapäevarühm
Neljapäev
8.00 - 8.45 Tööõpetus ja kunst
9.00 - 9.45 Loodusõpetus
9.55 - 10.40 Eesti keel
10.50 - 11.35 Muusika
12.05 - 12.50 Pikapäevarühm
13.00 - 13.45 Pikapäevarühm
13.55 - 14.40 Pikapäevarühm
Reede
8.45 - 9.30 Eesti keel
9.40 - 10.25 Matemaatika
10.35 - 11.20 Eesti keel
11.30 - 12.15 Kehaline kasvatus
12.45 - 13.30 Pikapäevarühm
13.40 - 14.25 Konsultatsioon
14.40 - 15.25 Pikapäevarühm
 
   
   
   
   
   
   
   
2. klassi tunniplaan
Esmaspäev
8.45 - 9.30 Eesti keel
9.40 - 10.25 Matemaatika
10.35 - 11.20 Kehaline kasvatus
11.30 - 12.15 Eesti keel
12.45 - 13.30 Tööõpetus ja kunst
13.40 - 14.25 Pikapäevarühm
14.40 - 15.25 Pikapäevarühm
Teisipäev
8.00 - 8.45 Klassijuhatamine
9.00 - 9.45 Eesti keel
9.55 - 10.40 Loovteraapia
10.50 - 11.35 IKT-õpe
12.05 - 12.50 Pikapäevarühm
13.00 - 13.45 Pikapäevarühm
13.55 - 14.40 Pikapäevarühm
Kolmapäev
8.45 - 9.30 Loodusõpetus
9.40 - 10.25 Eesti keel
10.35 - 11.20 Inimeseõpetus
11.30 - 12.15 Kehaline kasvatus
12.45 - 13.30 Muusika
13.40 - 14.25 Pikapäevarühm
14.40 - 15.25 Pikapäevarühm
Neljapäev
8.00 - 8.45 Tööõpetus ja kunst
9.00 - 9.45 Eesti keel
9.55 - 10.40 Matemaatika
10.50 - 11.35 Muusika
12.05 - 12.50 Kehaline kasvatus
13.00 - 13.45 Pikapäevarühm
13.55 - 14.40 Pikapäevarühm
Reede
8.45 - 9.30 Tööõpetus ja kunst
9.40 - 10.25 Matemaatika
10.35 - 11.20 Eesti keel
11.30 - 12.15 Klassijuhatamine
12.45 - 13.30 Pikapäevarühm
13.40 - 14.25 Konsultatsioon
14.40 - 15.25 Pikapäevarühm
 
   
   
   
   
   
   
   
3. klassi tunniplaan
Esmaspäev
8.45 - 9.30 Eesti keel
9.40 - 10.25 Kehaline kasvatus
10.35 - 11.20 Matemaatika
11.30 - 12.15 Ettevõtlikkusõpe
12.45 - 13.30 Inglise keel
13.40 - 14.25 Pikapäevarühm
14.40 - 15.25 Pikapäevarühm
Teisipäev
8.00 - 8.45 Klassijuhatamine
9.00 - 9.45 Matemaatika
9.55 - 10.40 Inimeseõpetus
10.50 - 11.35 Eesti keel
12.05 - 12.50 Tööõpetus ja kunst
13.00 - 13.45 Pikapäevarühm
13.55 - 14.40 Pikapäevarühm
Kolmapäev
8.45 - 9.30 Eesti keel
9.40 - 10.25 Muusika
10.35 - 11.20 Inglise keel
11.30 - 12.15 Matemaatika
12.45 - 13.30 Eesti keel
13.40 - 14.25 Pikapäevarühm
14.40 - 15.25 Pikapäevarühm
Neljapäev
8.00 - 8.45 Eesti keel
9.00 - 9.45 Loodusõpetus
9.55 - 10.40 Matemaatika
10.50 - 11.35 Muusika
12.05 - 12.50 Pikapäevarühm
13.00 - 13.45 Pikapäevarühm
13.55 - 14.40 Pikapäevarühm
Reede
8.45 - 9.30 Kehaline kasvatus
9.40 - 10.25 Kehaline kasvatus
10.35 - 11.20 Inglise keel
11.30 - 12.15 Eesti keel
12.45 - 13.30 Tööõpetus ja kunst
13.40 - 14.25 Tööõpetus ja kunst
14.40 - 15.25 Konsultatsioon
 
   
   
   
   
   
   
   
4. klassi tunniplaan
Esmaspäev
8.45 - 9.30 Eesti keel
9.40 - 10.25 Matemaatika
10.35 - 11.20 Loodusõpetus
11.30 - 12.15 Inglise keel
12.45 - 13.30

Kehaline kasvatus (poisid)

Pikapäevarühm (tüdrukud)

13.40 - 14.25 Pikapäevarühm
14.40 - 15.25 Pikapäevarühm
Teisipäev
8.00 - 8.45 Klassijuhatamine
9.00 - 9.45 Loovteraapia
9.55 - 10.40 Matemaatika
10.50 - 11.35 Eesti keel
12.05 - 12.50

Kehaline kasvatus (poisid)

Pikapäevarühm (tüdrukud)

13.00 - 13.45 Pikapäevarühm
13.55 - 14.40 Pikapäevarühm
Kolmapäev
8.45 - 9.30 Loodusõpetus
9.40 - 10.25 Eesti keel
10.35 - 11.20 Matemaatika
11.30 - 12.15 Muusika
12.45 - 13.30 Inimese- ja ühiskonnaõpetus
13.40 - 14.25

Kehaline kasvatus (tüdrukud)

Pikapäevarühm (poisid)

14.40 - 15.25 Pikapäevarühm
Neljapäev
8.00 - 8.45 Kunst
9.00 - 9.45 Matemaatika
9.55 - 10.40 Eesti keel
10.50 - 11.35 Muusika
12.05 - 12.50 Inglise keel
13.00 - 13.45

Kehaline kasvatus (tüdrukud)

Pikapäevarühm (poisid)

13.55 - 14.40 Pikapäevarühm
Reede
8.45 - 9.30 Eesti keel
9.40 - 10.25 Inglise keel
10.35 - 11.20

Käsitöö (tüdrukud)

Kehaline kasvatus (poisid)

11.30 - 12.15 Ettevõtlikkusõpe
12.45 - 13.30

Tehnoloogiaõpetus (poisid)

Pikapäevarühm (tüdrukud)

13.40 - 14.25

Kehaline kasvatus (tüdrukud)

Pikapäevarühm (poisid)

14.40 - 15.25 Konsultatsioon
 
   
   
   
   
   
   
   
5. klassi tunniplaan
Esmaspäev
8.45 - 9.30 Matemaatika
9.40 - 10.25 Loodusõpetus
10.35 - 11.20 Ajalugu
11.50 - 12.35 Kirjandus
12.45 - 13.30

Kehaline kasvatus (poisid)

Pikapäevarühm (tüdrukud)

13.40 - 14.25 Inglise keel
14.40 - 15.25 -
Teisipäev
8.00 - 8.45 Klassijuhatamine
9.00 - 9.45 Inimese- ja ühiskonnaõpetus
9.55 - 10.40 Eesti keel
10.50 - 11.35 Loovteraapia
11.45 - 12.30

Kehaline kasvatus (poisid)

Pikapäevarühm (tüdrukud)

13.00 - 13.45 Kirjandus
13.55 - 14.40 -
Kolmapäev
8.45 - 9.30 Kunst
9.40 - 10.25 Inglise keel
10.35 - 11.20 Matemaatika
11.50 - 12.35 Ettevõtlikkusõpe
12.45 - 13.30 Loodusõpetus
13.40 - 14.25 Kehaline kasvatus (tüdrukud)
14.40 - 15.25 -
Neljapäev
8.00 - 8.45 Klassijuhatamine
9.00 - 9.45 Matemaatika
9.55 - 10.40 Eesti keel
10.50 - 11.35 Inglise keel
11.45 - 12.30 Muusika
13.00 - 13.45

Kehaline kasvatus (tüdrukud)

Pikapäevarühm (poisid)

13.55 - 14.40 IKT-õpe
Reede
8.45 - 9.30 Eesti keel
9.40 - 10.25 Matemaatika
10.35 - 11.20

Käsitöö (tüdrukud)

Kehaline kasvatus (poisid)

11.50 - 12.35

Käsitöö (tüdrukud)

Tehnoloogiaõpetus (poisid)

12.45 - 13.30

Tehnoloogiaõpetus (poisid)

Pikapäevarühm (tüdrukud)

13.40 - 14.25 Kehaline kasvatus (tüdrukud)
14.40 - 15.25 -
 
   
   
   
   
   
   
   
6. klassi tunniplaan
Esmaspäev
8.45 - 9.30 Kehaline kasvatus
9.40 - 10.25 Matemaatika
10.35 - 11.20 Loodusõpetus
11.50 - 12.35 Muusika
12.45 - 13.30 Kirjandus
13.40 - 14.25 Ajalugu
14.40 - 15.25 -
Teisipäev
8.00 - 8.45 Klassijuhatamine
9.00 - 9.45 Eesti keel
9.55 - 10.40 Inimese- ja ühiskonnaõpetus
10.50 - 11.35 Matemaatika
11.45 - 12.30 Vene keel
13.00 - 13.45 Kehaline kasvatus (poisid)
13.55 - 14.40 -
Kolmapäev
8.45 - 9.30 Matemaatika
9.40 - 10.25 Inglise keel
10.35 - 11.20 Eesti keel
11.50 - 12.35 Loodusõpetus
12.45 - 13.30

Käsitöö (tüdrukud)

Kehaline kasvatus (poisid)

13.40 - 14.25 Kehaline kasvatus (tüdrukud)
14.40 - 15.25  
Neljapäev
8.00 - 8.45 Ajalugu
9.00 - 9.45 Vene keel
9.55 - 10.40 Kunst
10.50 - 11.35 Matemaatika
11.45 - 12.30 Vene keel
13.00 - 13.45 Kirjandus
13.55 - 14.40 -
Reede
8.45 - 9.30 Matemaatika
9.40 - 10.25 Loodusõpetus
10.35 - 11.20 Eesti keel
11.50 - 12.35 Inglise keel
12.45 - 13.30 Inglise keel
13.40 - 14.25

Kehaline kasvatus (tüdrukud)

Tehnoloogiaõpetus (poisid)

14.40 - 15.25

Käsitöö (tüdrukud)

Tehnoloogiaõpetus (poisid)

 
   
   
   
   
   
   
   
7. klassi tunniplaan
Esmaspäev
8.45 - 9.30 Ajalugu
9.40 - 10.25 Inimeseõpetus
10.35 - 11.20 Matemaatika
11.50 - 12.35 Bioloogia
12.45 - 13.30 Muusika
13.40 - 14.25 Kirjandus
14.40 - 15.25 Kehaline kasvatus (tüdrukud)
Teisipäev
8.00 - 8.45 Klassijuhatamine
9.00 - 9.45 Vene keel
9.55 - 10.40 Matemaatika
10.50 - 11.35 Geograafia
11.45 - 12.30 Eesti keel
13.00 - 13.45 Kehaline kasvatus (poisid)
13.55 - 14.40 -
Kolmapäev
8.45 - 9.30 Eesti keel
9.40 - 10.25 Matemaatika
10.35 - 11.20 Inglise keel
11.50 - 12.35 Inglise keel
12.45 - 13.30

Käsitöö (tüdrukud)

Kehaline kasvatus (poisid)

13.40 - 14.25

Käsitöö (tüdrukud)

Tehnoloogiaõpetus (poisid)

14.40 - 15.25

Kehaline kasvatus (tüdrukud)

Tehnoloogiaõpetus (poisid)

Neljapäev
8.00 - 8.45 Matemaatika
9.00 - 9.45 Ajalugu
9.55 - 10.40 Vene keel
10.50 - 11.35 Loodusõpetus
11.45 - 12.30 Loodusõpetus
13.00 - 13.45 Vene keel
13.55 - 14.40 -
Reede
8.45 - 9.30 Inglise keel
9.40 - 10.25 Kunst
10.35 - 11.20 Matemaatika
11.50 - 12.35 Kirjandus
12.45 - 13.30 IKT-õpe
13.40 - 14.25 Käsitöö (tüdrukud)
14.40 - 15.25 Käsitöö (tüdrukud)
 
   
   
   
   
   
   
   
8. klassi tunniplaan
Esmaspäev
8.45 - 9.30 Kirjandus
9.40 - 10.25 Ajalugu
10.35 - 11.20 Inimeseõpetus
11.50 - 12.35 Matemaatika
12.45 - 13.30 Bioloogia
13.40 - 14.25 Muusika
14.40 - 15.25 Kehaline kasvatus (tüdrukud)
Teisipäev
8.00 - 8.45 Klassijuhatamine
9.00 - 9.45 Keemia
9.55 - 10.40 Vene keel
10.50 - 11.35 Eesti keel
11.45 - 12.30 Geograafia
13.00 - 13.45 Vene keel
13.55 - 14.40 Kehaline kasvatus (poisid)
Kolmapäev
8.45 - 9.30 Inglise keel
9.40 - 10.25

Käsitöö (tüdrukud)

Tehnoloogiaõpetus (poisid)

10.35 - 11.20  

Käsitöö (tüdrukud)

Tehnoloogiaõpetus (poisid)

11.50 - 12.35 Matemaatika
12.45 - 13.30 Ajalugu
13.40 - 14.25 Inglise keel
14.40 - 15.25 Kehaline kasvatus (tüdrukud)
Neljapäev
8.00 - 8.45 Vene keel
9.00 - 9.45 Füüsika
9.55 - 10.40 Füüsika
10.50 - 11.35 Eesti keel
11.45 - 12.30 Kunst
13.00 - 13.45 Matemaatika
13.55 - 14.40 -
Reede
8.45 - 9.30 Keemia
9.40 - 10.25 Kirjandus
10.35 - 11.20 Bioloogia
11.50 - 12.35 Matemaatika
12.45 - 13.30 Geograafia
13.40 - 14.25 Inglise keel
14.40 - 15.25 Kehaline kasvatus (poisid)
 
   
   
   
   
   
   
   
9. klassi tunniplaan
Esmaspäev
8.45 - 9.30 Keemia
9.40 - 10.25 Eesti keel
10.35 - 11.20 Kirjandus
11.50 - 12.35 Ajalugu
12.45 - 13.30 Matemaatika
13.40 - 14.25 Bioloogia
14.40 - 15.25 Kehaline kasvatus (tüdrukud)
Teisipäev
8.00 - 8.45 Vene keel
9.00 - 9.45 Matemaatika
9.55 - 10.40 Keemia
10.50 - 11.35 Vene keel
11.45 - 12.30 Ühiskonnaõpetus
13.00 - 13.45 Geograafia
13.55 - 14.40 Kehaline kasvatus (poisid)
Kolmapäev
8.45 - 9.30 Bioloogia
9.40 - 10.25 Eesti keel
10.35 - 11.20

Käsitöö (tüdrukud)

Tehnoloogiaõpetus (poisid)

11.50 - 12.35 Ajalugu
12.45 - 13.30 Inglise keel
13.40 - 14.25 Muusika
14.40 - 15.25 Kehaline kasvatus (tüdrukud)
Neljapäev
8.00 - 8.45 Füüsika
9.00 - 9.45 Klassijuhatamine
9.55 - 10.40 Matemaatika
10.50 - 11.35 Vene keel
11.45 - 12.30 Ühiskonnaõpetus
13.00 - 13.45 Füüsika
13.55 - 14.40 -
Reede
8.45 - 9.30 Kunst
9.40 - 10.25 Inglise keel
10.35 - 11.20 Inglise keel
11.50 - 12.35 Geograafia
12.45 - 13.30 Kirjandus
13.40 - 14.25 Matemaatika
14.40 - 15.25 Kehaline kasvatus (poisid)
 
   
   
   
   
   
   
   

Back to top