II advendikohvik toimub juba 09. detsembril peale 1. tundi. Sel korral müüvad 9. klassi tüdrukud 2., 4. ja 9. klassi poolt valmistatud Itaalia, Eesti ja Belgia roogasid.

Info muudatustest uuel õppeaastal

Stuudium

Alates 2019/2020. õppeaastast kasutame Keeni koolis e-päevikuna Stuudiumi keskkonda. Selleks tuleb nii lapsevanema(te)l kui ka õpilasel luua endale uus kasutajakonto.

Kõigepealt loob konto endale lapsevanem. Seda saab teha keeni.ope.ee veebilehel klikkides valikule Ava kasutajakonto.

Sisselogimiseks kasutage oma täisnime.

Õpilasele kasutajakonto loomine toimub läbi lapsevanema konto. Seda saab teha siis kui kool on lapsevanema taotluse heaks kiitnud. Õpilase konto loomise juhend asub siin.

Klassiruumide vahetus

Alates 2019/2020. õppeaastast asuvad algklasside klassiruumid 2. korruse parempoolses tiivas ja ainekabinetid vasakpoolses tiivas.

Bussid

2. septembril, esmaspäeval palume lapsevanematel organiseerida õpilaste koolist kojusaamine kell 13.00.

Igapäevane bussiliikluse info on leitav veebilehelt www.peatus.ee . Sihtkoht Keeni kool või Keeni.