Koolivaheaeg

22. - 28. aprillini on koolis kevadvaheaeg.

Piltide tellimine

Piltide tellimine toimub läbi e-keskkonna aadressil https://tellimine.fotomaagia.ee/

Tunniplaani ja ajakava muudatus

2. - 6. mail on muudatused tunniplaanis ja ajakavas. Sel ajavahemikul kehtivat tunniplaani ja ajakava vaata siit.

Rahvusvaheline tantsupäev

Esmaspäeval, 29. aprillil kell 12.45 (5. tunni ajal) toimub kogu kooliperega rahvusvahelise tantsupäeva tähistamine. Selleks õpitakse selgeks tants "Terve vald", mida harjutatakse kooli võimlas 15. aprillil 1. tunni ajal.

Rimi Meistriklassi retseptivõistlus

Keeni Põhikooli 7. klass osales märtsikuisel Rimi Meistriklassi retseptivõistlusel ahjulõhe ja ahjulõhe-wrappide retseptiga. Ole hea ja anna meile suurema edu saavutamiseks oma hääl! Hääletamiseks ava kindlasti võistluse veebileht ja klõpsa seal "Meeldib" nuppu!

Kooliõe teade

Kooliõde Hiie Vähi juhib tähelepanu hammaste tervishoiule. Õpilaste tervise läbivaatuse käigus toimub muu hulgas ka suuõõne läbivaatus. Paljudel lastel esineb hammastel kaariese kahjustust ehk hambaauke, millest laps ise ei ole sageli teadlik. Samas esineb ka mitmeti väljendunud vale hambumust, mille ravimata jätmisel toimub hammaste kiirem kulumine ja see võib olla ka kõnehäirete põhjuseks. Täismahus teadet loe siit.

Tule jalgpalli mängima!

FC Otepää kutsub 5-12-aastaseid lapsi jalgpallitrenni. Treening toimub Keenis neljapäeviti kell 14.45 - 16.15. Treener on Martin Raid, telefon 5622 4920. Plakatit vaata siit, lisainfo https://www.fcotepaa.ee/

Eelkool kooliteed alustavatele lastele

Keeni koolis töötab koolivalmidust toetav eelkool. Tunnid toimuvad üks kord nädalas reedel, välja arvatud koolivaheaegadel. Tegevustunnid algavad kell 9.40 ja lõpevad 11.20. Õpetaja on Maie Vill.

Koolipäev algab hommikupudruga

Putru pakutakse kõigile õpilasteke esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel kell 8.30 ning teisipäeval ja neljapäeval kell 8.45. Hommikupudru valmimist toetab Sangaste Linnas AS.