Koolivaheaeg

Tänasest kuni 3. märtsini on koolis vaheaeg. Teine õppeperiood jätkub 4. märtsil ja kestab kuni 15. märtsini.

Matemaatikavõistlus "Känguru"

21. märtsil korraldame koolis 1.-9. klasside õpilastele matemaatikat populariseeriva võistlusmängu "KÄNGURU". Palume pärast vaheaega kooli tulles enda osalemise soovist algklasside õpilastel teavitada klassijuhatajat ning 5.–9. klasside õpilastel õpetaja Heyat. Kool registreerib osalejad võistlustele ning maksab osalusmaksu iga registreeritud õpilase eest. Ootame rohket osavõttu!

Eesti Vabariigi aastapäev

Eesti Vabariigi 101. aastapäevale pühendatud kontsert-aktuse pilte saad vaadata siit. Õpilasesinduse presidendi kõnet saad lugeda siit.

Tule jalgpalli mängima!

FC Otepää kutsub Keeni kooli ja lasteaia 5-12-aastaseid lapsi jalgpallitrenni. Treening toimub Keenis neljapäeviti kell 14.45 - 16.15. Treener on Martin Raid, telefon 5622 4920. Plakatit vaata siit, lisainfo https://www.fcotepaa.ee/

Rimi Retsepti meistriklassi konkurss

Konkurss on mõeldud kõigile põhikoolide klassidele, huvikoolidele ning -ringidele. Konkursil osalemine õpetaks koolilastele meeskonnatööd, kokkamist ning teadmisi teadlikust toitumisest. Kevadel kuulutatakse välja võitja, kes saab 1000€ suuruse preemia! Lisaks ootavad teisi tublisid osalejaid erinevad üllatused ja lisaauhinnad. Kogu info on leitav konkursi lehel https://eestilapsed.ee/rimi

2018/2019. õppeaasta 2. poolaasta tunniplaan ja ajakava

Alates 7. jaanuarist kehtib uus tunniplaan ja ajakava.

Eelkool kooliteed alustavatele lastele

Keeni koolis töötab koolivalmidust toetav eelkool. Tunnid toimuvad üks kord nädalas reedel, välja arvatud koolivaheaegadel. Tegevustunnid algavad kell 9.40 ja lõpevad 11.20. Õpetaja on Maie Vill.

Koolipäev algab hommikupudruga

Putru pakutakse kõigile õpilasteke esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel kell 8.30 ning teisipäeval ja neljapäeval kell 8.45. Hommikupudru valmimist toetab Sangaste Linnas AS.