Sotsiaalpedagoogi kontaktid

Marina Varjun

Nõustamine reedel kell 8.00 - 9.45

Ettevalmistused jõululaadaks

Selle aasta jõululaat toimub 18. detsembril. Ettevalmistused selleksjuba käivad. Täpsem info kooli huvijuhilt.

Tule Kuutsemäe lumelauatrnni!

Kuutsemäe lumelauatrenni on oodatud kõik huvilised alates 8. eluaastast. Eelnev kogemus ei ole oluline. Lisainfo silvia.zvirgzdins[@]gmail.com, telefonil +372 555 35687 või fb.me/laudurQC

Advendi tähistamine

Keeni kooli advendihommikud toimuvad esmaspäeviti tuutoritunni ajal kooli aulas. Õpilasesindus palub õpilastel oma koduklassi ära kaunistada. Kasutage oma loovust ja laske fantaasial lennata!

Eelkool sügisest kooliteed alustavatele lastele

Keeni Põhikoolis alustab 2. novembrist tööd koolivalmidust toetav eelkool. Eelkooli tunnid toimuvad üks kord nädalas reedel, välja arvatud koolivaheaegadel. Tegevustunnid algavad kell 9.40 ja lõpevad 11.20. Õpetaja on Maie Vill.

Hommikune pudrusöömine

Alates 29. oktoobrist toimub pudru söömine esmaspäeva, kolmapäeva ja reede hommikul kell 8.30 - 8.45.