Erakorraline teade

Eriorukorra tõttu on ajavahemikul 16. kuni 9. aprill Keeni Põhikooli õpilased distantsõppel. Edasine info jooksvalt.

Tunniplaan muutub alates 20. jaanuarist

II poolaasta tunniplaani leiate siit.

Kooliõde soovitab

Keeni koolis on ägenenud peatäide levik. Selleks, et probleemi likvideerida või ka edaspidi ära hoida, on iga lapsevanema kohustus jälgida lapse hügieeniharjumusi ja õpetada kasutama isiklikke hügieenitarbeid. Ka teiste laste riideesemeid (mütse, salle) kandes võivad täid edasi kanduda. Aeg-ajalt tuleks vaadata lapse juuksed üle ja saata laps kooli puhta ja tervena.
Täide leviku korral ei ole võimalik kindlaks teha, kellelt sinu laps need saanud on. Me võime täid saada ükskõik kust avalikust kohast, kuna algallikas ei ole silmale kohe nähtav.
SIIN väike meeldetuletus antud nakkuse ja selle ravivõimaluste kohta.
Kooliõde/pereõde: Hiie Vähi.
Telef. 51981657
e-mail See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.