Õpilasesindus on mitteformaalne kodanikualgatusel põhinev ühendus, mis annab teotahtelistele õpilastele õiguse esindada ja kaitsta õpilaskonda nii koolis kui ka kooliväliselt. Loe lisaks: Õpilasesinduse käsiraamat (PDF-fail). Õpilasesinduse tegevust koordineerib huvijuht Kaija Tamm, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

1. klassi esindaja - Laura Raidsalu, Wille Tamm 6. klassi esindaja - Sander Lepiste
2. klassi esindaja - Säde Falkenberg, Sigrit-Ele Štenov 7. klassi esindaja - Barbara Brett
3. klassi esindaja - Sandra Zoludev, Maiko Vendelin 8. klassi esindaja - Kristofer Oja, Sädeli Sarv
4. klassi esindaja - Hermeliine Kaart, Edvard Varjun, Kevin Tamela 9. klassi esindaja - Dagmar Henriette Levin, Henri Tamm