Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

  • logopeedi_kuulutus
  • lpuaktuse_kuulutus

Ootame 1. klassi astujate avaldusi.

Avaldus on kättesaadav siin.


Keeni Põhikooli 9. klassi lõpuaktus 18. juunil kell 18.00


Keenia tüdruk Valentine sai meie koolitoetuse kätte juba 9. jaanuaril ja alustas kooliteed Elwasambi põhikooli 6. klassis. Aitäh kõigile panustajatele!


Hea lapsevanem!

Kui teie lapsel või teie perel avalduvad järgmised sümptomid:

COVID-19 sümptomid on mittespetsiifilised ja nende raskusaste võib olla erinev. Haigus võib kulgeda ilma haigustunnusteta, aga samas võib esineda ka raske kopsupõletik, riskirühma kuuluvate inimeste puhul võib haigus halvimal juhul lõppeda ka surmaga.

Enamikel koroonaviirusesse nakatunutest kulgeb haigus kergelt ja nad paranevad. Meenutame, et viiruse riskirühma kuuluvad vanemaealised ja krooniliste haigustega inimesed, kellel esinevad sagedamini rasked haigusvormid.

Viirus levib inimeselt inimesele piisknakkuse kaudu, peamiselt lähedasel kontaktil nakkuskahtlase inimesega, kellel on nakkusele iseloomulikud sümptomid, eelkõige köha.

Viiruse peiteperiood on umbes 2-14 päeva, keskeltläbi 5 päeva. Inimene võib olla teistele nakkusohtlik 2 päeva enne COVID-19 sümptomite tekkimist või positiivse SARS-CoV-2 analüüsi andmist. Viirus võib levida ka nakkuskahtlusega inimesega kokkupuutel, kellel võivad olla väga kerged sümptomid.

Ärge saatke last, õpilast kooli, teavitage kooli edaspidise õppe korraldamiseks.

Olge terved!


Viisime õpilaste, lapsevanemate ja õpetajate seas läbi veebiküsitluse.

Küsitluse vastused on kajastatud alloleval lingil.

https://youtu.be/7vmcx3EIG6Y 


Hea koolipere!

Praegusel viirusnakkuste perioodil kutsume teid üles ettevaatlikkusele. Kui laps on nohus-köhas ja tunneb end halvasti, tuleks 2-3 päevaks koju jääda ning vajadusel konsulteerida perearstiga. Sel ajal tuleb kodus õppetööga distantsilt tegeleda. Stuudiumis on iga tunni sisu all kättesaadav tunnis tehtav ning lisaks sellele ka kodune töö. Kui õpilastel tekib küsimusi või probleeme, pöörduge julgelt aineõpetaja ja klassijuhataja poole. Hoiame kõik iseendid!   


Back to top