Lasteaed suletud 6. - 20. aprill

Keeni Põhikooli lasteaed Kratila erakorralisel kollektiivpuhkusel 6. - 20. aprillini.

Lasteaiateenus eriolukorra ajal

Seoses distantsõppe jätkumisega koolis soovitame lapsed koju jätta perioodil 30. märts - 9. aprill.

Otepää Vallavolikogu on vastu võtnud otsuse vabastada valla lasteaiad osalustasu maksmisest. Otsus kehtib tagasiulatuvalt 16. märtsist kuni 1. maini 2020.

Lapsevanemad, kes eriolukorra mõistes tähtsal töökohal (politsei, päästeamet, meditsiinivaldkond) ning riigi toimimiseks vajalikel töökohtadel (sotsiaalteenused, toiduainetööstus, toidupood, transport jne) töötavad, peavad olema lastaiakohtadega kindlustatud. Lasteaia valverühm on nende vanemate lastele avatud eelneval kokkuleppel. Lapse lasteaeda toomise vajadusest annab lapsevanem teada rühma meiliaadressil eelneval päeval hiljemalt kell 16.00. Valverühma võtame vastu ilma haigustunnusteta (lapsel pole köha, nohu, palavikku, kõhuvalu ja -lahtisust) lapse.

Rõõmukrattide rühma ajakava

Naljakrattide rühma ajakava