Sügisene kooli spordipäev

24. september 2019

Tunnustame spordipäeva parimaid!

U 10 vanusegrupp tüdrukud: I koht Emma Lota Kängsepp, II koht Hermeliine Kaart, III koht Grete-Ly Toomsalu

U 10 vanusegrupp poisid: I koht Deivid Gubal, II koht Georg Jepišov, III koht Sander Muttik

U 12 vanusegrupp tüdrukud: I koht Heili Kann, II koht Gerty Toomsalu, III koht Tiäre-Terle Teder

U 12 vanusegrupp poisid: I koht Martin Oja, II koht Kerdo Juhkov, III koht Sander Lepiste

U 14 vanusegrupp tüdrukud: I koht Sädeli Sarv, II koht Barbara Brett, III koht Annaliisa Kompus

U 14 vanusegrupp poisid: I koht Kevin Aasala, II koht Ronaldo Toomsalu, III koht Kristofer Oja

U 16 vanusegrupp tüdrukud: I koht Gairy Toomsalu, II koht Gaidy Toomsalu, III koht Dagmar Henriette Levin

U 16 vanusegrupp poisid: I koht Emil Saaron, II koht Hans-Hannes Kängsepp, III koht Chris Roio

U 18 vanusegrupp tüdrukud: I koht Marleen Saar

U 18 vanusegrupp poisid: I koht Reiko Vaher

Valga Keskraamatukogu maakondlik infootsingu võistlus

27. september 2019

Osalesid Catharina Undrus, Marleen Saar, Mariana Pikulova, Erik Jääger, Dagmar Henriette Levin ja Gaidy Toomsalu. Keeni Põhikooli võistkond koosseisus Erik Jääger, Gaidy Toomsalu ja Dagmar Henriette Levin saavutasid 44 punktiga II koha (I koht 45p). Õpilasi juhendas õpetaja Maire Roio.

Valgamaa maastikujooksu karikavõistlused

27. september 2019

Osalesid Heili Kann, Tiäre-Terle Teder, Hermeliine Kaart, Kerte Juhkov, Gairy Toomsalu, Sädeli Sarv, Barbara Brett, Signe Kuus, Emma-Lota Kängsepp, Gerty Toomsalu, Deivid Gubal, Kaspar Liive, Martin Oja, Sander Lepiste, Kerdo Juhkov, Mikk Toom, Kevin Tamela, Nikita Hrustaljov, Jorma Otto, Ronaldo Toomsalu, Reinhold Toomsalu, Sten Brett, Emil Saaron.

U11 vanuseklassis saavutas II koha Heili Kann.

Valgamaa koolide karikavõistlused maastikuteatejooksus

19. september 2019

Osalesid Deivid Gubal, Kadri Liive, Kevin Tamela, Gerty Toomsalu, Sander Lepiste, Tiäre-Terle Teder, Kerdo Juhkov, Hermeliine Kaart, Kaspar Liive, Heili Kann. Võistkond saavutas 1.-5. klassi  maakoolide arvestuses pendelteatejooksus 2. koha.

Emil Saaron, Dagmar Henriette Levin, Romet Aljas, Gairy Toomsalu, Erik Jääger, Gaidy Toomsalu, Reiko Vaher, Signe Kuus, Hans-Hannes Kängsepp, Ingrid Grossberg saavutasid 6.-9. klassi maakoolide arvestuses pendelteatejooksus 2. koha.

Maastikuteatejooksus saavutas 1.-5. klassi võistkond 2. koha ning 6.-9. klassi võistkond 3. koha.