Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

Maakondlik ajaloo olümpaad

8. veebruar

6. klassist osales Kerlin Poola.

7. klassist osalesid Joosep Hinn ja Kristofer Oja.

8. klassist osales Henri Tamm.

9. klassist osales Catharina Undrus.


Maakondlik matemaatika olümpiaad

5. veebruar 2020

7. klassist osalesid Kristofer Oja, kes saavutas 3.-4. koha ja Laur Mait Lehepuu.

8. klassist osales Henri Tamm.


Võistkondlik matemaatikaülesannete lahendamise võistlus NUPUTA

30. jaanuar 2020

5.-6. klassi võistkond: Sander Lepiste, Martin Oja, Kerlin Poola ja Reinhold Toomsalu

7. klassi võistkond: Annaliisa Kompus, Laur Mait Lehepuu ja Kristofer Oja. Võistkond saavutas 2. koha.


Jõululuuletuste lugemise konkurss Valga keskraamatukogus

05. detsember 2019

1. klassist osalesid Sirgit-Ele Štenov ja Säde Falkenberg.

2. klassist osalesid Ronald Kõiv ja Georg Jepisov.

3. klassist osalesid Edvard Varjun, Emma Lota Kängsepp, Hermeliine Kaart ja Mari Zimbrot.

4. klassist osalesid Robin Kõiv ja Mikk Toom. Mikk Toom saavutas II koha.


Rahvusvaheline peastarvutamise matemaatika mäng veebis

05. detsember 2019

Osalesid 7. klassi õpilased.


Valga keskraamatukogu etluskonkurss "Koidulauliku valgel" maakondlik voor

03. detsember 2019

Osalesid Joonas Saar ja Kristofer Oja.


Meie I trimestri parimad õppijad

1.-3. klassi hindele "5" õppijad:

Säde Falkenberg, Urmas Kattai, Hugo Joosep Kängsepp, Lisandra Muttik, Sander Muttik, Sigrit-Ele Štenov, Keron Tamm, Grethe-Ly Toomsalu, Georg Jepisov, Ronald Kõiv, Aleksander Kiho, Emma Lota Kängsepp, Martin Org

1.-3. klassi hindele "4" ja "5" õppijad:

Karola Puksov, Markus Jablonski, Laura Lisette Makke, Keidy Šamarin, Karina Zimbrot, Sandra Zoludev, Maiko Vendelin, Deivid Gubal, Merily Joosep, Hermeliine Kaart, Mari Zimbrot, Kevin Tamela, Edvard Varjun

4.-6. klassi hindele "5" õppijad:

Tiäre-Terle Teder, Martin Oja

4.-6. klassi hindele "4" ja "5" õppijad:

Heili Kann, Robin Kõiv, Kadri Liive, Kaspar Liive, Getter Mandli, Kätriin Puksov, Mikk Raidsalu, Gerty Toomsalu, Ander Einling, Karoli Kõrkjas, Sander Lepiste, Aleksandra Zimbrot, Karl Oskar Kängsepp, Kerlin Poola

7.-9. klassi hindele "5" õppijad:

Gaidy Toomsalu

7.-9. klassi hindele "4" ja "5" õppijad:

Joosep Hinn, Annaliisa Kompus, Laur Mait Lehepuu, Kristofer Oja, Marko Oja, Laura Papagoi, Sädeli Sarv, Kerte Juhkov, Erik Jääger, Signe Kuus, Renar Lepik, Melina Luik, Henri Tamm, Catharina Undrus, Reiko Vaher


Koolisisene Oscar Wilde 165. sünnipäevale pühendatud ingliskeelsete õudus- ja müsteeriumijuttude kirjutamise konkurss

28. november 2019

Tunnustuse pälvisid: Annaliisa Kompus, Jaanika Lepp, Erik Jääger ja Chris Roio.

Osalesid: Kevin Aasala, Joosep Hinn, Laur Mait Lehepuu, Kristofer Oja, Laura Papagoi, Joonas Saar, Sädeli Sarv, Lauri Tamm, Siim Urm, Romet Aljas, Sten Brett, Maykel Duhov, Kerte Juhkov, Signe Kuus, Renar Lepik, Dagmar Henriette Levin, Melina Luik, Jorma Otto, Henri Tamm, Gaidy Toomsalu, Gairy Toomsalu, Ingrid Grossberg, Mariann Karbus, Hans-Hannes Kängsepp, Mariana Pikulova, Marleen Saar, Catharina Undrus.


Valgamaa maakondlikud rahvastepallivõistlused

12. november 2019

Osalesid Heili Kann, Kadri Liive, Tiäre-Terle Teder, Gerty Toomsalu, Getter Mandli, Emma Lota Kängsepp, Karoli Kõrkjas, Martin Oja, Kaspar Liive, Kerdo Juhkov, Sander Lepiste, Ander Einling, Robin Kõiv, Mikk Toom, Kenneth-Ken Koppel.

Nii poisid kui tüdrukud saavutasid 4. koha.


Valgamaa muuseumi projekti ja fotokonkurss "Imeline Valgamaa"

Tunnustame aktiivseid osalejaid 6. ja 8. klassist!

Publiku lemmik: Reinhold Toomsalu "Kui muru veel roheline oli"

Parim ühislooming: Barbara Brett, Kerlin Poola, Karl Oskar Kängsepp "Mm mari.."

Parim loomafoto: Hugo Väärmaa "Konn"


Sügisene kooli spordipäev

24. september 2019

Tunnustame spordipäeva parimaid!

U 10 vanusegrupp tüdrukud: I koht Emma Lota Kängsepp, II koht Hermeliine Kaart, III koht Grete-Ly Toomsalu

U 10 vanusegrupp poisid: I koht Deivid Gubal, II koht Georg Jepišov, III koht Sander Muttik

U 12 vanusegrupp tüdrukud: I koht Heili Kann, II koht Gerty Toomsalu, III koht Tiäre-Terle Teder

U 12 vanusegrupp poisid: I koht Martin Oja, II koht Kerdo Juhkov, III koht Sander Lepiste

U 14 vanusegrupp tüdrukud: I koht Sädeli Sarv, II koht Barbara Brett, III koht Annaliisa Kompus

U 14 vanusegrupp poisid: I koht Kevin Aasala, II koht Ronaldo Toomsalu, III koht Kristofer Oja

U 16 vanusegrupp tüdrukud: I koht Gairy Toomsalu, II koht Gaidy Toomsalu, III koht Dagmar Henriette Levin

U 16 vanusegrupp poisid: I koht Emil Saaron, II koht Hans-Hannes Kängsepp, III koht Chris Roio

U 18 vanusegrupp tüdrukud: I koht Marleen Saar

U 18 vanusegrupp poisid: I koht Reiko Vaher


Valga Keskraamatukogu maakondlik infootsingu võistlus

27. september 2019

Osalesid Catharina Undrus, Marleen Saar, Mariana Pikulova, Erik Jääger, Dagmar Henriette Levin ja Gaidy Toomsalu. Keeni Põhikooli võistkond koosseisus Erik Jääger, Gaidy Toomsalu ja Dagmar Henriette Levin saavutasid 44 punktiga II koha (I koht 45p). Õpilasi juhendas õpetaja Maire Roio.


Valgamaa maastikujooksu karikavõistlused

27. september 2019

Osalesid Heili Kann, Tiäre-Terle Teder, Hermeliine Kaart, Kerte Juhkov, Gairy Toomsalu, Sädeli Sarv, Barbara Brett, Signe Kuus, Emma-Lota Kängsepp, Gerty Toomsalu, Deivid Gubal, Kaspar Liive, Martin Oja, Sander Lepiste, Kerdo Juhkov, Mikk Toom, Kevin Tamela, Nikita Hrustaljov, Jorma Otto, Ronaldo Toomsalu, Reinhold Toomsalu, Sten Brett, Emil Saaron.

U11 vanuseklassis saavutas II koha Heili Kann.


Valgamaa koolide karikavõistlused maastikuteatejooksus

19. september 2019

Osalesid Deivid Gubal, Kadri Liive, Kevin Tamela, Gerty Toomsalu, Sander Lepiste, Tiäre-Terle Teder, Kerdo Juhkov, Hermeliine Kaart, Kaspar Liive, Heili Kann. Võistkond saavutas 1.-5. klassi  maakoolide arvestuses pendelteatejooksus 2. koha.

Emil Saaron, Dagmar Henriette Levin, Romet Aljas, Gairy Toomsalu, Erik Jääger, Gaidy Toomsalu, Reiko Vaher, Signe Kuus, Hans-Hannes Kängsepp, Ingrid Grossberg saavutasid 6.-9. klassi maakoolide arvestuses pendelteatejooksus 2. koha.

Maastikuteatejooksus saavutas 1.-5. klassi võistkond 2. koha ning 6.-9. klassi võistkond 3. koha.

Back to top