Ühiskonnaõpetuse veebiolümpiaad

8. veebruar 2019

Osalesid Joosep Hinn, Geelika Elvet, Larina Pikulova ja Kristiina Linde.

Nuputa matemaatikavõistlus

1. veebruar 2019

Kerlin Poola, Reinhold Toomsalu, Kristofer Oja ja Laur Mait Lehepuu. Võistkond saavutas 2. koha.

L. Koidulale pühendatud luulekonkurss „Koidulauliku valgel“

3. detsember 2018

Joonas Saar pälvis eripreemia.

Maakondlik kodanikupäeva veebiviktoriin

26. november 2018

Larina Pikulova, Geelika Elvet ja Alar Liivamägi. Võistkond saavutas 2. koha.

Maakonna meistrivõistlused rahvastepallis

13. november 2018

Kaspar Liive, Martin Oja, Reinhold Toomsalu, Olever Ivask, Kerdo Juhkov, Kenneth-Ken Koppel ja Ander Einling. Saavutasid 4. - 5. klasside arvestuses 3. koha.

Maakondlik infootsinguvõistlus Valga Keskraamatukogus

28. september 2018

Geelika Elvet, Larina Pikulova ja Kristina Linde. Saavutasid 2. koha.

Valgamaa koolide karikavõistlused murdmaajooksus

27. september 2018

Heili Kann, 500 meetri jooksu D2-vanuseklassi 2. koht; Kristiina Linde, 500 meetri jooksu A-vanuseklassi 2. koht;  Martin Oja, 500 meetri jooksu D2-vanuseklassi 2. koht.

Valgamaa koolide võistkondlikud karikavõistlused maastikuteatejooksus

19. september 2018

Kristiina Linde, Maigi Grossberg, Geelika Elvet, Gairy Toomsalu, Signe Kuus, Alar Liivamägi, Karl-Markus Võsu, Erik Jääger, Reiko Vaher ja Kevin Aasala. Saavutasid maakoolide hulgas 2. koha.

Valgamaa karikavõistlustel pendelteatejooksus

19. september 2018

Kristiina Linde, Maigi Grossberg, Geelika Elvet, Dagmar Henriette Levin, Gairy Toomsalu, Alar Liivamägi, Karl-Markus Võsu, Erik Jääger, Reiko Vaher ja Hans-Hannes Kängsepp. Saavutasid maakoolide 6. - 9. klasside õpilaste hulgas 1. koha.