Maakondlik kodanikupäeva viktoriin (26.11.2018)

26. novembril toimunud kodanikupäeva veebiviktoriinil saavutas Keeni kooli võistkond 2. koha. Võistkonda kuulusid Geelika Elvet, Larina Pikulova ja Alar Liivamägi.

Maakondlikud võistlused rahvastepallis (13.11.2018)

Keeni kooli võistkond saavutas maakondlikel rahvastepallivõistlustel poiste arvestuses 3. koha. Võistkonda kuulusid Martin Oja, Oliver Ivask, Kerdo Juhkov, Reinhold Toomsalu, Kenneth-Ken Koppel, Kaspar Liive ja Ander Einling.

Maakondlik infootsinguvõistlus (28.09.2018)

28. septembril Valga Keskraamatukogus toimunud infootsinguvõistlusel saavutasid Keeni kooli õpilased 2. koha. Meeskonda kuulusid Geelika Elvet, Larina Pikulova ja Kristina Linde. Samal võistlusel osalenud Catharinda Undrus, Marleen Saar ja Mariann Karbus said 5. koha.

Valgamaa koolide karikavõistlused murdmaajooksus (27.09.2018)

Neljapäeval, 27. septembril Tõrvas toimunud murdmaajooksu võistlustel saavutasid Heili Kann 500 meetri jooksus D2-vanuseklassis 2. koha,  Kristiina Linde 500 meetri jooksus A-vanuseklassis 2. koha ja Martin Oja 500 meetri jooksus D2-vanuseklassis 2. koha. Palju õnne!

Valgamaa koolide võistkondlikud karikavõistlused maastikuteatejooksus (19.09.2018)

Kolmapäeval, 19. septembril toimunud Valgamaa karikavõistlustel pendelteatejooksus saavutasid Keeni kooli 6. - 9. klassi õpilased maakoolide hulgas 1. koha. Võidu tõid koju Kristiina Linde, Maigi Grossberg, Geelika Elvet, Dagmar Henriette Levin, Gairy Toomsalu, Alar Liivamägi, Karl-Markus Võsu, Erik Jääger, Reiko Vaher ja Hans-Hannes Kängsepp. Samal võistlusel toodi koju ka maakoolide maastikuteatejooksu 2. koht. Tublid sportlased olid Kristiina Linde, Maigi Grossberg, Geelika Elvet, Gairy Toomsalu, Signe Kuus, Alar Liivamägi, Karl-Markus Võsu, Erik Jääger, Reiko Vaher ja Kevin Aasala. Palju õnne!