Valgamaa maakoolide rahvastepalli võistlused

10. aprill 2019

Osalesid Heili Kann, Kadri Liive, Getter Mandli, Tiäre-Terle Teder, Gerty Toomsalu, Mari Zimbrot ja Emma Lota Kängsepp. Võistkond saavutas 2. - 3. klassi tüdrukute arvestuses 1. koha. Keron Juhkov, Robin kõiv, Mirko Lepik, Kaspar Liive, Mikk Raidsalu, Deivid Gubal ja Mikk Toom saavutasid 2. - 3. klassi poiste arvestuses 2 .koha.

Inglise keele olümpiaad

9. aprill 2019

Annaliisa Kompus saavutas maakondlikul 6. - 9. klasside inglise keele olümpiaadil 3. koha.

Käsitöö olümpiaad

22. märts 2019

Ingrid Grossberg osales käsitöö olümpiaadil.

Otepää valla laululaste kontsert

16. märts 2019

Osalesid Dagmar Henriette Levin ja Emma Lota Kängsepp.

Emakeelepäeva veebiviktoriin

14. märts 2019

Osalesid Joosep Hinn, Kristofer Oja, Laur Mait Lehepuu, Annaliisa Kompus, Sädeli Sarv, Kevin Aasala, Hugo Väärmaa, Karl Oskar Kängsepp ja Reinhold Toomsalu.

Mälumäng Puka Keskkoolis

12. märts 2019

Osalesid Kristofer Oja, Mariana Pikulova, Chris Roio, Henri Tamm ja Reinhold Toomsalu. Võistkond saavutas 2. koha.

Matemaatika olümpiaadi piirkondlik voor

8. märts 2019

Osalesid Kristofer Oja, Laur Mait Lehepuu, Sander Lepik ja Martin Oja.

Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlused

7. märts 2019

Kadri Liive, Heili Kann, Getter Mandli, Tiäre-Terle Teder, Gerty Toomsalu, Emma Lotta Kängsepp ja Mari Zimbrot. Saavutasid 1. – 3. klasside arvestuses 2. koha.

Spelling Bee

7. märts 2019

Martin Oja osales Spelling Bee võistlusel.

Maakondlikud Dumle rahvastepallivõistlused

19. veebruar 2019

Maakondlikud Dumle rahvastepallivõistlused

19. veebruar 2019

Kaspar Liive, Keron Juhkov, Robin Kõiv, Mirko Lepik, Mikk Toom, Edvard Varjun ja Deivid Gubal. Saavutasid 1. – 3. klasside arvestuses 5. koha.

Ühiskonnaõpetuse veebiolümpiaad

8. veebruar 2019

Osalesid Joosep Hinn, Geelika Elvet, Larina Pikulova ja Kristiina Linde.

Matemaatikaolümpiaad

6. veebruar 2019

Matemaatikaolümpiaadi piirkondlikus voorus osales 7. klassi õpilane Henri Tamm.

Nuputa matemaatikavõistlus

1. veebruar 2019

Kerlin Poola, Reinhold Toomsalu, Kristofer Oja ja Laur Mait Lehepuu. Võistkond saavutas 2. koha.

L. Koidulale pühendatud luulekonkurss „Koidulauliku valgel“

3. detsember 2018

Joonas Saar pälvis eripreemia.

Maakondlik kodanikupäeva veebiviktoriin

26. november 2018

Larina Pikulova, Geelika Elvet ja Alar Liivamägi. Võistkond saavutas 2. koha.

Maakonna meistrivõistlused rahvastepallis

13. november 2018

Kaspar Liive, Martin Oja, Reinhold Toomsalu, Olever Ivask, Kerdo Juhkov, Kenneth-Ken Koppel ja Ander Einling. Saavutasid 4. – 5. klasside arvestuses 3. koha.

Maakondlik infootsinguvõistlus Valga Keskraamatukogus

28. september 2018

Geelika Elvet, Larina Pikulova ja Kristina Linde. Saavutasid 2. koha.

Valgamaa koolide karikavõistlused murdmaajooksus

27. september 2018

Heili Kann, 500 meetri jooksu D2-vanuseklassi 2. koht; Kristiina Linde, 500 meetri jooksu A-vanuseklassi 2. koht;  Martin Oja, 500 meetri jooksu D2-vanuseklassi 2. koht.

Valgamaa koolide võistkondlikud karikavõistlused maastikuteatejooksus

19. september 2018

Kristiina Linde, Maigi Grossberg, Geelika Elvet, Gairy Toomsalu, Signe Kuus, Alar Liivamägi, Karl-Markus Võsu, Erik Jääger, Reiko Vaher ja Kevin Aasala. Saavutasid maakoolide hulgas 2. koha.

Valgamaa karikavõistlustel pendelteatejooksus

19. september 2018

Kristiina Linde, Maigi Grossberg, Geelika Elvet, Dagmar Henriette Levin, Gairy Toomsalu, Alar Liivamägi, Karl-Markus Võsu, Erik Jääger, Reiko Vaher ja Hans-Hannes Kängsepp. Saavutasid maakoolide 6. – 9. klasside õpilaste hulgas 1. koha.